گوگل جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی خود را به بیش از 120 کشور و منطقه جدید می آورد

 

به گزارش باي رپورتاژ و به نقل از آستانه بر اساس یک پست وبلاگی از Hema Budaraju، Google در حال ارائه تجربه مولد جستجو (SGE) خود به بیش از 120 کشور جدید از جمله مکزیک، برزیل، کره جنوبی، اندونزی، نیجریه، کنیا و آفریقای جنوبی است. SGE همچنین از چهار زبان جدید اسپانیایی، پرتغالی، کره ای و اندونزیایی پشتیبانی می کند که به پشتیبانی فعلی آن از زبان های انگلیسی، هندی و ژاپنی اضافه می کند.

گسترش به این معنی است که افراد بیشتری می توانند با SGE سر و کار داشته باشند. برای امتحان کردن هنوز باید از چند حلقه عبور کنید: باید از طریق برنامه Google’s Search Labs شرکت کنید، و پس از انجام این کار، فقط می‌توانید از SGE در Chrome روی دسکتاپ یا برنامه Google در Android و iOS استفاده کنید. (در کشورهایی که به تازگی اضافه شده اند، SGE از روز چهارشنبه بر روی کروم روی دسکتاپ قابل دسترسی است و طبق وبلاگ بوداراجو، «در هفته آینده» در برنامه Google در دسترس خواهد بود.)

 

در مصاحبه ای، بوداراجو از به اشتراک گذاشتن اینکه آیا یا چه زمانی SGE ممکن است در مرورگرهای بیشتری در دسترس باشد، خودداری کرد. با این حال، او گفت که “در آینده، احتمالاً باید به شما مراجعه کنیم.”

جالب است که در صفحه جستجوی آزمایشگاه‌های من، یادداشت‌هایی وجود دارد که می‌گوید آزمایش‌های SGE و SGE در هنگام مرور در دسامبر 2023 به پایان می‌رسند. از Google در مورد آن سؤال کردم. کریگ اوور، سخنگوی گوگل در بیانیه ای به The Verge گفت: “هدف ما از این مرحله از SGE دریافت بازخورد و تکرار تجربه در کنار کاربرانمان است.” ما هیچ چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن در مورد برنامه های آینده نداریم.

 

این دقیقاً همه چیز را روشن نمی کند. اما با توجه به این توسعه بزرگ و اظهارات قبلی ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت، مبنی بر اینکه SGE در نهایت “چگونه جستجو کار می کند” خواهد بود، من شک دارم که SGE به زودی از بین برود. 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *