Eni’s Plenitude قیمت شارژ خودروهای الکتریکی در ایتالیا را اصلاح می کند

A logo is painted on the floor where electric car chargers can be seen in Northwich

به گزارش نیوز ست و به نقل از رویترز میلان، 13 اکتبر (رویترز) – Plenitude، واحد کم کربن گروه انرژی Eni، قیمت‌های شارژ خودروهای الکتریکی خود را تغییر می‌دهد، پایین‌ترین قیمت واحد خود را برای برق افزایش می‌دهد و اشتراک‌ها را با بسته‌های جدید تخفیف‌ها و هزینه‌ها در ایتالیا جایگزین می‌کند. نشان داد.

زیرمجموعه انی (ENI.MI) Plenitude انرژی را از انرژی های تجدیدپذیر تولید می کند، برق، گاز و خدمات انرژی را به خانوارها و مشاغل می فروشد و برق خودروهای برقی را ارائه می دهد.

کسب و کار تحرک الکتریکی آن در سال گذشته هنوز در مرحله “استارت آپ” در نظر گرفته می شود زیرا ضرر تعدیل شده 24 میلیون یورویی (25.2 میلیون دلار) را در سطح EBITDA ثبت کرده است.

طبق اطلاعات ارسال شده توسط Plenitude، از اول نوامبر، Plenitude کمترین قیمت واحد خود را برای برق — قیمتی که برای نقاط شارژ در جریان متناوب است — به 0.65 یورو در هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) افزایش می دهد، از 0.60 یورو در هر کیلووات ساعت. به مشتریان.

Plenitude افزود: قیمت واحد برای تمام نقاط شارژ در جریان مستقیم بین 0.85 یورو تا 0.95 یورو در هر کیلووات ساعت بسته به سرعت شارژ ثابت باقی خواهد ماند.

سال گذشته این شرکت 13093 نقطه شارژ داشت که 12099 آن در جریان متناوب و بقیه در جریان مستقیم بود. بیشتر نقاط شارژ در ایتالیا است.

Plenitude همچنین در ایمیل‌های ارسالی به مشتریان گفت که اشتراک‌های ماهانه قدیمی را با بسته‌های جدید جایگزین می‌کند.

ارزان‌ترین بسته به مشترکین اجازه می‌دهد در ازای هزینه ماهیانه 9.90 یورو، 20 درصد تخفیف در قیمت واحد برق دریافت کنند. بر اساس این طرح، یک مشتری باید حداقل 80 کیلووات ساعت در ماه بخرد تا پس‌انداز خالص پس از پرداخت هزینه ماهانه داشته باشد.

طبق طرح قبلی، ارزان‌ترین اشتراک ماهانه به مشتری اجازه می‌داد تا 50 کیلووات ساعت در ماه با پرداخت 20 یورویی ماهانه خریداری کند که به آنها اجازه می‌داد تا 33 درصد در هزینه برق واحد صرفه‌جویی کنند.

علاوه بر این، Plenitude اعلام کرد که جریمه مشتریانی را که پس از اتمام شارژ باتری خودروهای خود را در نقاط شارژ پارک کرده اند، افزایش می دهد. (1 دلار = 0.9525 یورو)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *