خودروی سقوط کرده به سد حسن ابدال بدون سرنشین بود

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، گفت: جست و جوها نشان می دهد خودروی سقوط کرده به سد حسن ابدال در زنجان، تاکنون بدون سرنشین بوده است.

خودروی سقوط کرده به سد حسن ابدال بدون سرنشین بود

غفور آقاجانلو، امروز دوشنبه (19دی)در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ساعت 16:30 بعدازظهر روز گذشته سقوط خودروی پراید همراه با سرنشین به داخل سد حسن ابدال توسط پلیس 110 به ندای امداد جمعیت هلال احمر زنجان اعلام شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان، یادآوری کرد: بلافاصله چهار تیم امداد و نجات و سیلاب هلال احمر زنجان به منطقه حادثه اعزام شدند.

وی، گفت: به رغم برودت هوا و دمای زیر صفر درجه در سد حسن ابدال تیم سیلاب همراه با تجهیزات مورد نیاز وارد این سد شدند.

آقاجانلو ادامه داد: پس از ساعت ها جست و جو و تلاش خودروی پراید از آب بیرون کشیده شد و خوشبختانه این خودروی سقوط کرده بدون سرنشین بود.

وی با بیان اینکه  این عملیات با بیش از 6 ساعت جست و جو و تلاش تیم های هلال احمر ساعت21 شامگاه گذشته پایان یافت، اظهارداشت: عملیات با همکاری نیروی انتظامی، اورژانس، آتش نشانی و صدا و سیما انجام شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان، گفت: هموطنان می توانند در صورت گرفتار شدن در حوادث و بلایا در هر ساعت از شبانه روز با ندای امداد 112 تماس برقرار کرده و خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

منبع: ايلنا


منتشر شده

در

,

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *