دانلود زیرنویس فیلم India Lockdown 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم India Lockdown 2022 زیرنویس فیلم قرنطینه هند یک فیلم درام هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی مادهور باندارکار و تهیه‌کنندگی پن ایندیا لیمیتد به همراه بندارکار اینترتینمنت است. در این فیلم گروهی از بازیگران شوتا باسو پراساد، آهاانا کومرا، پراتیک بابار، سای تامهنکار و پراکاش بلاوادی بازی می‌کنند. این فیلم برای اکران جهانی در پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم هند برنامه ریزی شده است. این فیلم برای یک آگهی بازرگانی در ZEE5 در 2 دسامبر 2022 منتشر شد. این فیلم به پیامدهای قرنطینه COVID-19 در هند و چگونگی مبارزه مردم این کشور از طریق آن می‌پردازد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم India Lockdown 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم India Lockdown 2022 این فیلم چهار داستان موازی را به نمایش می‌گذارد: یک زوج پدر و دختر که در شهرهای مختلف گیر افتاده‌اند، یک کارگر جنسی و مشکلاتش، یک کارگر مهاجر با منابع خالی و یک خلبان.

دانلود زیرنویس فیلم قرنطینه هند 2022 فیلمبرداری این فیلم بلافاصله پس از قرنطینه سال 2020 آغاز شد. فیلم‌ها تا مارس 2021 به پایان رسید. این فیلم در اکتبر 2021 از هیئت مرکزی صدور گواهینامه فیلم گواهینامه دریافت کرد.

زیرنویس فیلم India Lockdown 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس India Lockdown 2022 آنوج کومار برای هندو نوشت: «رفتار مادور با سوژه‌ها معمولاً با صدای بلند است و او سناریوهایش را با ضربات گسترده ترسیم می‌کند، اما در اینجا، او به گروهی از بازیگران توانا کمک می‌کند تا آنچه را که در صفحه وجود ندارد، منتقل کند.» شوبهرا گوپتا از ایندین اکسپرس به این فیلم امتیاز 1.5/5 داد و نوشت: «…یک زن مسن جوان‌تر را از تجارت گوشت نجات می‌دهد. Zinia Bandyopadhyay از India Today به این فیلم امتیاز 2/5 داد و نوشت: “باندارکار یک کارگردان عالی است و در این شکی نیست. اما احتمالاً در تلاش خود برای در هم تنیدن داستان، جنبه های دیگری مانند پس زمینه جذاب را از دست داده است. امتیاز، یا حتی عملکرد، برای این موضوع! روناک کوتچا از تایمز ایندیا به این فیلم امتیاز 3/5 داد و نوشت: «بیش از 2 سال پس از اولین قرنطینه سراسری در هند، کارگردان مادور باندارکار و نویسندگانش (آمیت جوشی و آرادانا ساه) مجموعه‌ای از داستان‌ها را ارائه کرده‌اند. واقعی و قابل ربط هستند.”

زیرنویس India Lockdown 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم قرنطینه هند 2022 تیزر تریلر این فیلم در 8 نوامبر منتشر شد. به طور همزمان در توییتر ترند شد که منجر به وحشت از یک قفل دیگر در بین کاربران اینترنت شد. در نوامبر 2022 اعلام شد که فیلم از طریق ZEE5 اکران مستقیم به دیجیتال خواهد داشت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *