دانلود زیرنویس فیلم The School for Good and Evil 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The School for Good and Evil 2022 مدرسه خیر و شر یک فیلم فانتزی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی پل فیگ است.  این فیلم بر اساس رمانی به همین نام در سال 2013 نوشته سومان چینانی ساخته شده است و فیلمنامه آن توسط دیوید مگی و فیگ نوشته شده است. در این فیلم سوفیا آن کاروسو، سوفیا ویلی، لارنس فیشبرن، میشل یو، جیمی فلاترز، کیت یانگ، پیتر سرافینوویچ، کری واشنگتن و شارلیز ترون ایفای نقش می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The School for Good and Evil 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The School for Good and Evil 2022 بهترین دوستان سوفی و ​​آگاتا ربوده می شوند و به مدرسه عالی خیر و شر برده می شوند. بعد از اینکه سرنوشتشان برعکس شد، این دو سعی می کنند راهی برای بازگشت به خانه بیابند. با انجام این کار، دوستی آنها مورد آزمایش قرار می گیرد.

در سال 2011، طبق گزارش ها، استودیوها یک فیلم اقتباسی بر اساس مجموعه مدرسه خوب و بد را در نظر گرفتند. اندکی پس از انتشار اولین کتاب از این مجموعه در سال 2013، راث فیلمز با جین استارتز پروداکشنز شریک شد تا حقوق تولید فیلمی بر اساس این رمان را به دست آورد یونیورسال پیکچرز در یک معامله هفت رقمی برای هزینه کتاب و فیلمنامه برنده حراج شد. راث، استارتز و پالک پاتل به عنوان تهیه کننده منصوب شدند. Chainani و Malia Scotch Marmo برای نوشتن فیلمنامه استخدام شدند، و اولی دو پیش نویس اولیه را نوشت. در ژوئیه 2015، Chainani اظهار داشت که او و Scotch Marmo نوشتن فیلمنامه را به پایان رساندند.

دانلود زیرنویس فیلم مدرسه خیر و شر 2022 پس از اینکه فیلم در جهنم توسعه فرو رفت، نتفلیکس حقوق را با تیم جدیدی که شامل دیوید مگی و لورا سولون به‌عنوان فیلمنامه‌نویس در سال 2017 بود، خریداری کرد. این سرویس استریم علاقه خود را به فیلم های خانوادگی لایو اکشن ابراز کرد زیرا اکثر فیلم های خانوادگی انیمیشن بودند. استودیوهای دیگر اغلب تولیدات با بودجه کلان را به دلیل مخارج یا خطرات ناشی از انتشار یک فیلم خانوادگی که بر اساس مالکیت معنوی از قبل موجود نبود، رد می کردند. با این حال، جاه طلبی نتفلیکس برای یافتن فیلم هایی که برای همه سنین جذاب باشد، آن را به خرید آن محصولات، مانند مدرسه خیر و شر، سوق داد.  پل فیگ به عنوان کارگردان پیشنهاد شد، اما او به دلیل تضاد فیلم با سبک و ژانر ناآشنا خود مردد بود. با این حال، او پس از خواندن فیلمنامه، که در آن از شخصیت‌ها، داستان و فرصت‌هایی برای ساختن جهان لذت می‌برد، تجدید نظر کرد. او در سال 2020 با راث، جفری کرشنبام، استارتز، لورا فیشر و فیگ به عنوان تهیه‌کننده، و زک راث، پاتریشیا ریگن و چینانی به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی پیوست.  فیگ، که در فیلمنامه کمک کرد، اظهار داشت: “وقتی چیزهایی را که می نویسید کارگردانی می کنید، … تقریباً می نویسید که انگار در اتاق تدوین هستید”. در فیلمنامه توضیح داده شود و نویسندگان پیشنهاد کردند که آن را با استفاده از دیالوگ اضافه کند، فیگ می دانست که لازم نیست زیرا “وقتی دو نفر را می بینید … در آن احساس به یکدیگر نگاه می کنند، فقط آن را احساس می کنید”. با این حال، آنها خطوط را در صورتی حفظ کردند که مخاطبان در طول نمایش آزمایشی آن بخش را درک نکرده باشند.

زیرنویس فیلم The School for Good and Evil 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The School for Good and Evil 2022 این فیلم در ابتدا برای اکران در کریسمس 2017 برنامه ریزی شده بود. در دسامبر 2020، چینانی اظهار داشت که این فیلم قرار است در سال 2022 اکران شود و اکران آن برای نیمه دوم سال بعدا برنامه ریزی شده است. در ژوئن 2022، انتشار پاییز سپتامبر 2022 اعلام شد.  در اواخر جولای 2022، نتفلیکس تاریخ اکران فیلم را 21 اکتبر 2022 اعلام کرد. تاریخ انتشار دو روز در اواخر ماه اوت افزایش یافت.

زیرنویس مدرسه خیر و شر 2022 انتظار می رود این فیلم 30 میلیون پوند برای اقتصاد ایرلند شمالی تولید کند. تایم The School for Good and Evil را در میان موردانتظارترین فیلم‌های سال 2022 قرار داد، در حالی که Empire آن را یکی از بهترین فیلم‌هایی معرفی کرد که قرار است در سال 2022 اکران شوند. از بین تمام فیلم‌های نتفلیکس در سال ۲۰۲۲، Collider آن را به‌دلیل بازیگران و شباهت‌هایش به سری فیلم‌های هری پاتر، به عنوان دوازدهمین امیدوارکننده‌ترین فیلم در رتبه‌بندی قرار داد. آن وب‌سایت و Screen Rant آن را به‌عنوان یک اقتباس کتاب به فیلم امیدوارکننده در سال 2022 برای مخاطبان فهرست کردند. دومی همچنین فکر می‌کرد که فیلم می‌تواند به موفقیتی مشابه با سری فیلم‌های هری پاتر منجر شود. بعداً، همان وب‌سایت اظهار داشت: «اگر به درستی انجام شود، مدرسه خیر و شر می‌تواند به یک موفقیت بزرگ برای نتفلیکس تبدیل شود. سریال فانتزی YA موفق خود را.»  Time، Teen Vogue، The Daily Beast، ABC News، و Entertainment Weekly آن را یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های اواخر سال 2022 نامیدند. Deseret News آن را در میان چهار فیلم برتر اکتبر نتفلیکس قرار داد.

زیرنویس The School for Good and Evil 2022 - بلو سابتايتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 36 درصد از 22 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 4.60/10 مثبت هستند. متاکریتیک بر اساس 10 منتقد، میانگین وزنی امتیاز 28 از 100 را به فیلم اختصاص داد که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً نامطلوب» است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *