رزمایش کمک مومنانه در شهر صدرا ادامه دارد

رزمایش کمک مومنانه در شهر صدرا ادامه دارد

ایسنا/فارس فرمانده سپاه ناحیه امیرالمومنین (ع) شهر جدید صدرا اعلام کرد که رزمایش کمک مومنانه، با هدف حمایت از اقشار مختلف خصوصا آسیب‌دیدگان از شیوع بیماری کرونا، در این شهر، ادامه خواهد داشت.

سرهنگ علی همتی دوشنبه ۲۸ تیرماه در ارتباط ویدئو کنفرانسی با فرماندهان سپاه نواحی فارس با ارائه گزارشی از اقدامات این ناحیه در حوزه خدمات رسانی، اظهار کرد: همایشی با محوریت پایگاه‌های مقاومت و ائمه جمعه و جماعات و هیئت امنای مساجدبرای بزرگداشت دهه امامت و ولایت و عید غدیر برگزار شد.

او افزود: از ابتدای امسال، بالغ بر ۴ هزار بسته معیشتی و ۳ هزار و ۹۰۰ پرس غذای گرم میان نیازمندان صدرا توزیع شده که در ایام دهه ولایت هم این رزمایش کمک مومنانه ادامه خواهد داشت.

سروستانی ادامه داد: آئین قربانی و توزیع گوشت میان نیازمندان منطقه به مناسبت عید قربان توسط پایگاه‌های مقاومت این حوزه استحفاظی از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای دهه ولایت است.

او عنوان کرد: توزیع یکصد بسته معیشتی ویژه خانواده زندانیان ساکن در شهر صدرا با همکاری بسیج حقوقدانان، آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد توسط یکی از خانواده‌های شهدای این منطقه به مناسبت ایام دهه ولایت، به ارزش ریالی ۵۰ میلیون تومان، توزیع ۲ سری جهیزیه برای زوجین جوان، و نیز با تعامل با شرکت عمران صدرا، اعزام یک تریلی سیمان برای منطقه زلزله زده سی سخت، از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر است.

سروستانی خاطرنشان کرد: تهیه چادر در کارگاه‌های تولیدی متعلق به این ناحیه و عرضه با ۵۰ درصد قیمت، و توزیع ۲۰ چادر رایگان میان خواهران نیازمند این ناحیه هم از اقدامات این ناحیه در هفته گرامیداشت حجاب و عفاف اجرا شده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *