کد خبر : 10317
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 سپتامبر 2021 - 23:52

نتایج نهایی کشتی فرنگی گزینشی المپیک در اروپا/ ۴ مبارزه فینال برگزار نشد

نتایج نهایی کشتی فرنگی گزینشی المپیک در اروپا/ ۴ مبارزه فینال برگزار نشد

رقابت‌های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در قاره اروپا در حالی به پایان رسید که با توجه به تشریفاتی بودن دیدارهای فینال، ۴ مبارزه از ۶ مبارزه فینال برگزار نشد تا دست کشتی گیر برتر بدون انجام مبارزه بالا برود.  رقابت‌های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در قاره اروپا به میزبانی بوداپست مجارستان به پایان رسید و

نتایج نهایی کشتی فرنگی گزینشی المپیک در اروپا/ ۴ مبارزه فینال برگزار نشد

رقابت‌های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در قاره اروپا در حالی به پایان رسید که با توجه به تشریفاتی بودن دیدارهای فینال، ۴ مبارزه از ۶ مبارزه فینال برگزار نشد تا دست کشتی گیر برتر بدون انجام مبارزه بالا برود.

 رقابت‌های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در قاره اروپا به میزبانی بوداپست مجارستان به پایان رسید و نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند.
پیش از این نفرات راه یافته به فینال ۶ وزن المپیکی کشتی فرنگی در این رقابت‌ها موفق به کسب سهمیه المپیک شدند و دیدارهای فینال حکم مبارزه تشریفاتی داشت‌.
به همین دلیل از مجموع ۶ دیدار فینال این مسابقات، ۴ فینال برگزار نشد تا دست کشتی گیر برنده بدون برگزاری مبارزه بالا برود.
پیش از برگزاری رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا،  نفرات اول ، دوم، سوم مشترک و پنجم مشترک رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ و نفرات فینالیست قهرمانی قاره آمریکا موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند. رقابت‌های گزینشی قاره  آفریقا نیز از ۱۳ تا ۱۵ فروردین در تونس برگزار می‌شود و رقابت‌های کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا نیز از ۲۰ تا ۲۲ فروردین به میزبانی آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.
پس از آن رقابت‌های جهانی گزینشی المپیک به عنوان آخرین فرصت کسب سهمیه، اردیبهشت ماه در بلغارستان برگزار می‌شود.
*نتایح دیدارهای فینال کشتی فرنگی گزینشی المپیک در قاره اروپا به شرح زیر است:
وزن ۶۰ کیلوگرم: کرم کمال(ترکیه) ۵ – اتین کینسینجر(آلمان) یک
وزن ۶۷ کیلوگرم: راماز زویدزه از گرجستان (برنده) – بالینت کورپاسی(مجارستان) حاضر به مبارزه نشد
وزن ۷۷ کیلوگرم:  الکساندر چهرکین از روسیه (برنده) – بوزو استارسویچ(کرواسی) حاضر به مبارزه نشد
وزن ۸۷ کیلوگرم: اسلام عباس اف از آذربایجان(برنده) – لاشا گوبادزه(گرجستان) حاضر به مبارزه نشد
وزن ۹۷ کیلوگرم: آروی ساولاینن از فنلاند (برنده) – کایریل میلوف(بلغارستان) حاضر به مبارزه نشد
وزن ۱۳۰ کیلوگرم: سرگئی سمنوف(روسیه) ۵ – مانتاس نیستائوتاس(لیتوانی) یک.
منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.