دانلود زیرنویس فیلم Image of Victory 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Image of Victory 2021 تصویر پیروزی این فیلم شامل بازسازی نبرد و متعاقب آن از دست دادن کیبوتز نیتزانیم در طول جنگ استقلال اسرائیل است و بر اساس رویدادهای واقعی است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Image of Victory 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Image of Victory 2021 داستان بین اواخر سال 1947 و ژوئن 1948 اتفاق می افتد و عمدتاً بر روزهای قبل از نبرد نیتزانیم و خود نبرد (7 ژوئن 1948) متمرکز است که در پایان آن نیتزانیم با موفقیت فتح می شود و مدافعان بازمانده اسیر می شوند.

یک روزنامه‌نگار جوان مصری به نام حسنین (امیر خوری)، یک نیروی رزمنده داوطلب مصری را که برای کمک به اعراب فلسطینی حرکت می‌کنند، به عنوان کارگردان یک فیلم تبلیغاتی همراهی می‌کند تا “تصویر پیروزی” ارتش مصر را به تصویر بکشد. آنها در پای کیبوتس اردو زدند که در آن اعضا به همراه یک جوخه از تیپ گیواتی برای دفاع آماده می شوند.

زیرنویس فیلم Image of Victory 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Image of Victory 2021 هانا براون در نقدی توسط The Jerusalem Post این فیلم را “یک حماسه بزرگ ضد جنگ” خواند. او آن را به‌عنوان یک فیلم سیاسی ستایش کرد، بلکه به‌عنوان بیانیه‌ای وجودی در مورد بهایی پرداخت شده، به معنای واقعی کلمه، برای تصویر عنوان عنوان. از نظر شما به دنیا نگاه می کنید.»

زیرنویس Image of Victory 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم تصویر پیروزی 2021 لزلی فلپرین از گاردین منتقدتر بود و نوشت: «فیلمی که سعی می‌کند با همه همدلی کند، خطر این را دارد که هیچ‌کس را راضی نکند، و بدون شک بینندگانی از این یا آن جزئیات یا دیدگاه ناگفته خشمگین خواهند شد، اما با این وجود جاه‌طلبی وجود دارد. بسیار چشمگیر و در کل به خوبی اجرا شده است.”


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *