تاکید استاندار بر آمادگی همه جانبه مدیریت بحران

 استاندار ایلام تاکید کرد: پلیس مسیرهای در معرض سیلاب را که احتمال دارد جان شهروندان را تهدید کند را مسدود و به جمع شدن چادر گردشگران کمک کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه شورای اداری دره شهر ضمن اعلام آماده باش مجدد به ستاد مدیریت بحران استان گفت: علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد و اینجا پیشگیری مهم ترین راهبرد ما است.

وی ادامه داد:با عملکرد مناسب ستاد بحران و همت مسئولان استان علی رغم رتبه اول بارش باران کشور خوشبختانه تلفات جانی نداشته ایم.

استاندار ایلام ادامه داد: با توجه به افزایش شدت بارشها در هفته آینده مسئولان از شنبه تا سه شنبه بدون ملاحظه افراد تمامی چادرهای مسافرتی سطح  استان را جمع آوری کند.

سلیمانی در ادامه از اعلام آمادگی سپاه و ارتش مستقر در غرب خبر داد و گفت: همه مسئولان، نهادها، ارگانها، مردم و شرکت های که می توانند در این موج قوی بارش ها به نحوی کمک کنند، در آماده باش کامل باشند.

وی در پایان تاکید کرد که نیروی انتظامی مسیرهایی که احتمال بخطر افتادن جان انسانها وجود دارد را مسدود کند.

استاندار ایلام در بخش دیگری از این نشست با نوید اجرای مجتمع پتروشیمی در شهرستان دره شهر، اظهار کرد:
سرمایه گذار پتروشیمی دره شهر درحال تملک زمین است که این نشانه خوبی برای پیشرفت در احداث این پروژه مهم است و با تحقق این مهم چرخه توسعه در دره شهر کامل شود .

سلیمانی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری دره‌شهر گفت: شهر تاریخی سیمره یک پاسارگاد دیگر است .

وی گفت: تملک اراضی فرهاداباد ضرورت دارد و دستگاهای متولی بخصوص امور اب وضعیت اراضی ساکنان روستای فرهاد اباد راتعیین تکلیف کنند .منبع: ايسنا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *